www.rosaspasowka.pl
Waluty:
odzież damska online,buty damskie markowe,tanie sukienki,bluzka damska,sandały na obcasie
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


1. Czy koszt wysyłki obejmuje podatek lokalny, cła importowe i koszty odprawy celnej?

Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków lokalnych, ceł importowych ani kosztów odprawy celnej pobieranych przez rząd. Kupujący jest odpowiedzialny za te koszty związane z importem. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym. Zwykle po dokonaniu zakupu na naszej stronie internetowej nie jest wymagana dodatkowa opłata!

2. Z jakiej firmy kurierskiej korzystasz?

Oferujemy EMS / DHL (zalecamy EMS choć DHL jest szybszy, ale nie bezpieczniejszy) serwis do dostawy.

3. Czy oferujecie alternatywne metody wysyłki?

Obecnie dostępna jest tylko usługa EMS / DHL. Jesteśmy w trakcie sprawdzania innych trybów dostawy. Klienci zostaną powiadomieni, gdy pojawią się inne metody dostawy.

4. Czy możesz wysłać moje zamówienie za pomocą mojego konta kurierskiego?

Nie jest to dostępna opcja, ponieważ standardowa procedura dostawy ma zastosowanie do wszystkich zamówień.

5. Kiedy towary zostaną dostarczone?

Towar zostanie wysłany w ciągu 12 godzin roboczych po rozliczeniu płatności. Potrwa dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych. Po wysłaniu przesyłki zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem wysyłki, informujący o numerze rachunku Airways. Istnieją rzadkie przypadki, gdy przesyłki będą odbywać się w urzędzie celnym, co może wydłużyć czas dostawy. Pamiętaj, że to jest poza naszą kontrolą.

6. Które kraje wysyłasz?

Dostarczamy do większości krajów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli wysłać do Twojej lokalizacji, nasz przedstawiciel obsługi klienta skontaktuje się z Tobą.

7. Czy mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?

Po złożeniu zamówienia u nas, lepiej nie zmieniać żadnych informacji, które nam przekazałeś, ponieważ większość zamówień jest wysyłanych z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami jak najszybciej po złożeniu zamówienia, a my dołożymy wszelkich starań, aby skontaktować się bezpośrednio z nadawcą i zmienić szczegóły dostawy. Jeśli nie ma nikogo, kto podpisze dostawę, paczka zostanie nam zwrócona. Wyślemy Ci wiadomość e-mail z prośbą o nowy adres i ponownie zorganizujemy dostawę. Ale musisz ponosić koszty wysyłki w celu ponownego dostarczenia!

8. Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę otrzymać mojego pakietu przez długi czas?

Jeśli nie możesz odebrać paczki przez dłuższy czas (ponad 20 dni), proszę zapytać swoją pocztę w lokalnej firmie ekspresowej za pomocą numeru przesyłki. W międzyczasie, prosimy o natychmiastowe poinformowanie nas przez e-mail. Skontaktujemy się z firmą kurierską w celu uzyskania informacji o paczce.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie spowodowane niewłaściwą obsługą zamówienia przez klienta (takie jak niepełny adres, zamówienie przez usunięcie).

Nie ponosimy odpowiedzialności za awarie serwisowe i straty spowodowane działaniem siły wyższej. Powody te obejmują, ale nie ograniczają się do: Klęski żywiołowej; wojna lub embargo; siła wyższa; Wewnętrzna wada przesyłki; spowodowany przez sprawowanie i zaniechanie przez odbiorcę, trzeciego człowieka, niestandardowy lub zewnętrzny departament rządowy.

Powrót